Biedrība

Biedrības mērķi – veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērniem un jauniešiem, nodrošinot militāro apmācību un aktīvās atpūtas iespējas, organizēt dažāda veida sporta un citus pasākumus, izveidot jauniešu un jaunsargu treniņu un atpūtas laukumu, sekmēt bērnu un jauniešu patriotisko audzināšanu.

Biedrības vēsture
biedribaBiedrība “Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem” dibināta 2009.gadā, kad uzsākām nomāt Laukuma teritoriju 6.8 he platībā Lēdmanes pagastā, tika aizsākta būvniecība un labiekārtošana, lai piedāvātu aktīvās atpūtas iespējas.
Laukumā ir izveidots bunkurs, alpīnisma siena un šķēršļu josla, peintbola laukums, liels dīķis ūdens atrakcijām, daļēji pabeigta auto – moto – velo trase.
Laukuma teritorijā ir izveidota autonomā elektroapgādes sistēma – 3 kW vēja ģenerators un 0.88 kW saules fotoelektriskās baterijas.
Plānos ir šautuves izbūve, citu palīgēku celtniecība un teritorijas labiekārtošana.

No 2012.- 2015.g. biedrība organizēja Laukumā militārās sporta spēles – “Ogres un Bauskas garnizona ģenerāļa Pētera Radziņa kausa izcīņa starp skolu jauniešiem”. Laukumā regulāri notiek treniņi un nometnes Skrīveru un Jaunjelgavas novada jaunsargiem.

Biedrība “Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem” ieguvusi Sabiedriskā Labuma statusu.